Підтримка ЗСУ

Поточні проекти:

Heading photo

«Захистимо небо над нашим містом!»

За зверненням бригади ППО м.Одеси та Одеської області, БФ “Новий Світ Одеса” допомагає придбати екіпірування для мобільних груп по боротьбі з БПЛА “Shahed”, що постійно атакують наше місто та всю країну.
Для забезпечення більш ефективної роботи бригад та полегшення нашим захисникам завдання із збиття безпілотників, хлопцям необхідно якісне обладнання: коліматорні приціли, пристрої радіозв'язку, тактичні шоломи, активні навушники.Наразі треба придбати 20 комплектів такого обладнання.

Завершені проекти:

Heading photo

Сума збору – 100 000 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

«Дрон на службу ЗСУ»

Щоб полегшити виконання завдань нашим оборонцям, БФ «Новий Світ Одеса» відгукнувся на запит 79 бригади ЗСУ, що зараз знаходиться на найгарячішому напрямку фронту – Східному!

Хлопцям дуже необхідні «очі в небі» - квадрокоптер Mavic 3. Швидкий та маневрений! Цей маленький помічник рятує десятки, а то і сотні життів!

Heading photo

Сума збору – 232 306,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

Авто для ЗСУ

Придбання, підготовка та передача авто Миколаївським оборонцям - пікап Форд.

Heading photo

Сума збору – 127 141,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

Форма для ЗСУ

Закупівля осінньої форми для військовослужбовців 79-ї бригади Ізюмського напрямку.

Відповідно до заявки від військовослужбовців, було замовлено комплекти форми за розмірами для кожного бійця. Якісний та сучасний тактичний одяг, що захищатиме хлопців у осінно-зимовий період.

Heading photo

Сума збору – 114 759,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

Аптечки для ЗСУ

Комплектація та передача 20-титактичних аптечок за запитом військової частини А1420-Б з ротацією на Миколаїв та Херсонський напрямок.