Підтримка ЗСУ

Поточні проекти:

Illustration

ЦІЛЬ: Збір коштів на дрони для 79 бригади ЗСУ

Щоб полегшити виконання завдань нашим оборонцям, БФ «Новий Світ Одеса» відгукнувся на запит 79 бригади ЗСУ, що зараз знаходиться на найгарячішому напрямку фронту – Східному!
Хлопцям дуже необхідні «очі в небі» - квадрокоптери Mavic 3. Швидкиі та маневрені! Ці бойові пташки рятують десятки, а то і сотні життів нашіх військових!
Отже нам усім потрібно постаратися та допомогти хлопцям!
Не ігноруйте та не відкладайте на потім! Прямо зараз беріть участь у зборі коштів на придбання квадрокоптерів Mavic 3 для допомоги нашим хлопцям.

Illustration

«Захистимо небо над нашим містом!»

За зверненням бригади ППО м.Одеси та Одеської області, БФ “Новий Світ Одеса” допомагає придбати екіпірування для мобільних груп по боротьбі з БПЛА “Shahed”, що постійно атакують наше місто та всю країну.
Для забезпечення більш ефективної роботи бригад та полегшення нашим захисникам завдання із збиття безпілотників, хлопцям необхідно якісне обладнання: коліматорні приціли, пристрої радіозв'язку, тактичні шоломи, активні навушники.Наразі треба придбати 20 комплектів такого обладнання.

Illustration

"Здоровʼя для героїв: збираємо кошти на реабілітаційнітренажери для військових"

Поки триває активна фаза війни, наші захисники бажають якнайшвидше повертатися у стрій, на службу і тому деякі військові частини виходять з ініціативами і намагаються надати своїм військовослужбовцям змогу відновлювати функціональність навіть знаходячись на службі.

БФ «Новий Світ Одеса» з радістю підтримує такі ініціативи та бажає допомогти нашим захисникам якнайшвидше відновлювати сили.

Ми отримали звернення від однієї з військових частин Одещини, що виділила приміщення для обладнання реабілітаційного кабінету, посприяти у наданні будівельних матеріалів для ремонту та придбанні тренажерів для занять.

Завершені проекти:

Heading photo

Сума збору – 100 000 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

«Дрон на службу ЗСУ»

Щоб полегшити виконання завдань нашим оборонцям, БФ «Новий Світ Одеса» відгукнувся на запит 79 бригади ЗСУ, що зараз знаходиться на найгарячішому напрямку фронту – Східному!

Хлопцям дуже необхідні «очі в небі» - квадрокоптер Mavic 3. Швидкий та маневрений! Цей маленький помічник рятує десятки, а то і сотні життів!

Heading photo

Сума збору – 232 306,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

Авто для ЗСУ

Придбання, підготовка та передача авто Миколаївським оборонцям - пікап Форд.

Heading photo

Сума збору – 127 141,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

Форма для ЗСУ

Закупівля осінньої форми для військовослужбовців 79-ї бригади Ізюмського напрямку.

Відповідно до заявки від військовослужбовців, було замовлено комплекти форми за розмірами для кожного бійця. Якісний та сучасний тактичний одяг, що захищатиме хлопців у осінно-зимовий період.

Heading photo

Сума збору – 114 759,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

Аптечки для ЗСУ

Комплектація та передача 20-титактичних аптечок за запитом військової частини А1420-Б з ротацією на Миколаїв та Херсонський напрямок.