Благодійний Фонд «Новий Світ Одеса»

Heading photo

Фонд засновано у 2016 році для допомоги дітям Одеси з вродженими вадами серця.

Щороку у 3-5% народжених дітей в Україні виявляють вроджені патології (вроджену ваду серця). З 2016 року Благодійний фонд «Новий світ Одеса» допомагає родинам перемогти цей недуг, а лікарям – врятувати життя дитини з патологіями.

Для надання дійсно ефективної допомоги в цьому напрямку, Фонд співпрацює та підтримує Одеську обласну дитячу лікарню, забезпечуючи роботу Відділення кардіо-судинної хірургії: закупівля та поточний ремонт медичного обладнання, закупівля меблів медичного призначення, видаткові матеріали, препарати та товари медичного призначення.


Heading photo

З лютого 2022р для Фонду, як і для усієї країни, дуже важливою стала діяльність у напрямку допомоги Збройним Силам України.

Війна в Україні триває з 2014р, а з 24 лютого 2022р з повномасштабним вторгненням по всій території нашої держави, усі свідомі українці об’єдналися на допомогу Збройним Силам України. Фонд теж вбачає в цьому один з пріоритетних напрямків своєї діяльності. Виходимо на прямий контакт з військовими, що борються на Південному напрямку фронту, отримуємо від них перелік необхідних речей та намагаємося якнайшвидше зібрати кошти, придбати та відправити на передову.
Для допомоги нашим військовим у виконані бойових завдань на Південному напрямку, ми намагаємося полегшити їх будні, закуповуючи та передаючи речі першої необхідності : аптечки первинної допомоги, форму, бронежилети, автотранспорт, спальники, каремати і т.д.


Heading photo

Наша місія
- допомога дітям Південного регіону з вродженими вадами серця;
- підтримка військових , що боронять незалежності, суверенітет та територіальну цілісність України.

Наші цінності:
- чесність і порядність;
- результативність;
- прозора звітність
- партнерство;
- розвиток усвідомленої благодійності.

Завдання фонду:
Привернення уваги до проблем здоров’я дітей, підтримка збройних сил України шляхом збору коштів на реалізацію проектів з придбання відповідно до цілей фонду .


Heading photo

За роки своєї діяльності Фонд допоміг більш ніж 3 394 маленьким пацієнтам, а за півроку передав військовим частинам на Ізюмському та Миколаївському напрямі 3 автомобілі, генератор, осінні комплекти одягу, відповідно до заявки, скомплектовані аптечки відповідно за заявки та ін.

Обидва напрямки нашої діяльності дуже важливі та потребують постійної уваги та Вашої підтримки.
Захистимо майбутнє України разом!

Наші досягнення

надано допомоги на

3 479 037

ГРН.

отримали допомогу

3 394

ДІТЕЙ

надано допомоги ЗСУ понад

1 000 000

ГРН.

Наші партнери

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration