Захистимо небо над нашим містом!

Illustration

Захистимо небо над нашим містом!

Шановні Друзі,Ми живемо у чудовій країні та найкращому місті на світі - Одесі. Місто, яке недарма називають - Перлина біля моря! У нас неймовірна архітектура, море і звичайно люди, яких немає більше ніде у світі!
 А ще у нас неймовірні краєвиди, де блакитне небо зливається з безкраїм морем! А які у нас мальовничі світанки та заходи сонця …
Однак, сьогодні усе це під загрозою. Насамперед, це загроза з неба. Наше місто під постійними атаками безпілотників терористів, які націлені на об'єкти цивільної інфраструктури та на звичайні будинки людей!
Наші захисники, бригади ППО Південного округу роблять усе можливе, щоб убезпечити нас від атак сумнозвісних “Shahed-136” та інших. Але ми з Вами теж не повинні сидіти склавши руки, ми можемо зробити свій внесок у захист рідного краю.
За зверненням бригади ППО м.Одеси та Одеської області, БФ “Новий Світ Одеса” допомагає придбати екіпірування для мобільних груп по боротьбі з БПЛА “Shahed”, що постійно атакують наше місто та всю країну. 
Для забезпечення більш ефективної роботи бригад та полегшення нашим захисникам завдання із збиття безпілотників, хлопцям необхідно якісне обладнання: коліматорні приціли, пристрої радіозв'язку, тактичні шоломи, активні навушники.
Наразі треба придбати 20 комплектів такого обладнання. 

  • Вже зібрано 249 340 грн

  • Залишилось зібрати
    395 660 грн.

  • Потрібно зібрати645 000 грн.

Серед переліку необхідних одиниць:

1. Портативна радіостанція Motorola DP4400E
2. Ліхтар Acebeam X70 Cree XHP70.2, 5000K з комплектом заряджання
3. Коліматорний приціл на планку PICATINNY
4. Шолом балістичний Fast Helmet NIJ IIIa
5. Навушники активні Howard Leight Impact Sport
6. Адаптер гарнітури Earmor M52 з подвійною кнопкою Push-To-Talk
7.Кріплення для навушників під шолом Howard Impact Sport

Як ми усі розуміємо, чим скоріше ми допоможемо забезпечити це обладнання, тим менша ймовірність того, що дрон-камікадзе вразить об'єкти інфраструктури нашого краю. Усі можуть зробити свій внесок у захист нашого міста. Кожен внесок наближає нас до цілі - комплектування мобільних груп ППО і до спільної мети усіх українців - нашої Перемоги!

Допоможемо захистити небо над нашим містом та усім Південним регіоном нашої країни!