Збір на комплектуючі FPV-дронів для аваірозвідки на Запорізькому напрямку

Illustration

ЦІЛЬ: Збір на комплектуючі FPV-дронів для аваірозвідки на Запорізькому напрямку

Дорогі друзі!!!
Як ми вже з вами встигли переконатися, що наша безпека в наших руках!!!Та ми б хотіли сказати так, наша безпека вже 2 роки знаходиться в надійних руках наших захитників, в руках хлопців та дівчат, які успішно справляються з цією задачею і вдосконалюються щодня. Кожного дня, кожної ночі, після відбиття штурмів, атак дронів або артобстілів, наші невтомні захисники вигадують як поліпшити спорядження та випередити противника.
Після спокійної ночі та ясного дня і ми розуміємо, як це важливо знати, що у хлопців є в руках надійний інструмент для боротьби, більше того, ми робимо усе, щоб їм якось допомогти.
Та нажаль ворог теж вдосконалюється, і для того щоб наші бійці мали можливість вчасно відслідковувати, знищувати та попереджати атаки, ми просимо долучитися до нашого збору.
Бійці аваірозвідки загону прикордонників, що виконують завдання на Запорізькому напрямку нам добре знайомі. «Новий Світ Одеса» допомагав їм із оснащенням дронів системани скиду.
Зараз маємо запит від них на комплектацію дещо іншим, але не менш важливим, приладдям.
Друзі долучайтеся і допоможіть нам придбати:1) Камера для FPV Foxeer Predator Micro 1000 TVL CMOS 4:3/16:9 PAL/NTSC - (20 шт)2) Відео передавач AKK Race Ranger 200/400/800/1600 mw на 40 каналів - (20 шт) 
Сума збору - 58 500 грн

  • Потрібно зібрати:58 500 грн.

  • Зібрано:38 400 грн.