Збір на квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro для 22-ї окремої мех.бригади

Illustration

ЦІЛЬ: Збір коштів на квадрокоптери DJI Mavic 3 Pro для 22-ї окремої мех.бригади

Кожен з нас – захисник!
Пройшло вже 2 роки з початку повномасштабного вторгнення в нашу країну.
За цей час ми зрозуміли, що кожен з нас – захисник нашої свободи! Кожен, хто працює, хто допомагає, хто донатить – усі роблять свой внесок і важливі кроки до настання Перемоги!

Але ми розуміємо й інше, що тільки руками наших військових, тих, хто вдень і вночі бориться, охороняє наш спокійний сон, не маючи змогу відпочити, здобувається кожен новий день під вільним небом.
БФ “Новий Світ Одеса” допомагав придбати екіпірування для мобільних груп по боротьбі з БПЛА “Shahed”, каліматори та рації для ефективної і своєчасної роботи наших захисників. 

Також ми допомагаємо комплектувати FPV дрони необхідними добірними елементами, які потрібні хлопцям з авіарозвідки на Запорізькому, Бахмутському та Херсонському напрямках. 

В наш час вже мало в кого виникає питання, а що ж таке «дрон». Те, що раніше було іграшкою та розвагою, сьогодні – рятує життя!!! І зараз ці маленькі помічники допомагають зберегти життя хлопців і дівчат на передовій.

«Новий Світ Одеса» оголошує збір на придбання квадрокоптерів DJI Mavic 3 Pro на допомогу бійцям 22-ї окремої мех.бригади, що виконує завдання на Бахмутському напрямку.

Квадрокоптер DJI Mavic Pro – (2 шт)
Аккумулятор для DJI Mavic 3 Enterprise Battery Kit – (2 шт)

Необхідно зібрати - 165 000 грн

  • Потрібно зібрати
    165 000 грн.