Збір на 50 FPV пташок для ЗСУ

Illustration

ЦІЛЬ: Збір на 50 FPV пташок для ЗСУ

Вітаємо, шановні друзі!
«Новий Світ Одеса», як і усі небайдужі в Україні та за її межами не втомлюється підтримцвати наших захисників у боротьбі за нашу Перемогу!
Сьогодні, мабуть вже усі, від малих дітей до людей похилого віку, нають що таке дрони … квадрокоптери, сталеві пташки, кусючі бджоли на полі бою…
Наші умілці навчилися складати та вдосконалювати ці пристрої відповідно до потреб та завдань. Запити на FPV дрони приходять з усіх напрямків та від усіх родів військ. 

Наш Фонд не виключення, і теж досить добре знайомий зі специфікою цієї техніки і наскільки вона важлива у необхідній кількості на позиціях наших захисників.

Тож, згуртувавши декілька запитів, ми оголошуємо збір на FPV дрони, що будуть відправлені у штурмові бригади, бригади ССО та розвідки на Херсонський, Запорізький та Донецький напрямки.

Нам необхідно зібрати кошти на 50 FPV пташок. Ми укомплектуємо їх необхідними «цікавинками» за замовленням кожної бригади і відправимо у політ за нашу Перемогу!!

Ми віримо, що здатні швидко закрити збір, віримо в наснагу та міць наших захисників, знаємо, що разом здолаємо усі негаразди!
Долучайтеся!
Необхідна сума - 925 000 грн

  • Зібрано:185 000 грн.

  • Залишилось зібрати:740 000 грн.

  • Потрібно зібрати:925 000 грн.