"Здоровʼя для героїв: збираємо кошти на реабілітаційні тренажери для військових"

Illustration

Тренажери для реабілітації військових

Щодня унаслідок ворожих обстрілів тисячі українських воїнів отримують поранення різного ступеня важкості. Їм надається кваліфікована медична допомога у військових госпіталях та спеціалізованих медичних закладах. Але дуже важливе значення має також і наступна реабілітація військовослужбовців.
Пройшовши лікування в госпіталі, наші захисники стикаються з проблемою відновлення своєї функціональності. Наслідки поранень та тривале обмеження рухливості призводять до атрофії та ослаблення м’язів, формуються контрактури, які не дають можливості повноцінно рухатись. 
Навіть після врятування кінцівки, ефективної репозиції кісткових уламків чи фіксації переломів необхідна реабілітація. Це дуже важливе завдання, без якого неможливе повноцінне повернення військовослужбовця до мирного життя.
 Фізична терапія, також фізична реабілітація — це застосування з лікувальною і профілактичною метою фізичних вправ і природних факторів у комплексному процесі відновлення здоров'я, фізичного стану та працездатності хворих.
         До засобів фізичної реабілітації відносять всі форми ЛФК - різноманітні фізичні вправи, елементи спорту, масаж, мануальну терапію. Фізіотерапію, природні та преформовані фізичні фактори, механотерапію, аутогенне тренування, м'язеву релаксацію.
         Поки триває активна фаза війни, наші захисники бажають якнайшвидше повертатися у стрій, на службу і тому деякі військові частини виходять з ініціативами і намагаються надати своїм військовослужбовцям змогу відновлювати функціональність навіть знаходячись на службі.
   БФ «Новий Світ Одеса» з радістю підтримує такі ініціативи та бажає допомогти нашим захисникам якнайшвидше відновлювати сили. 
Ми отримали звернення від однієї з військових частин Одещини, що виділила приміщення для обладнання реабілітаційного кабінету, посприяти у наданні будівельних матеріалів для ремонту та придбанні тренажерів для занять.З першою частиною запиту ми з Вами вже впоралися. Зібрано кошти, придбано та передано хлопцям матеріали для ремонту приміщення . 
Також вже придбано частину тренажерів.Запрошуємо долучитися до збору коштів на придбання тренажерів.
Загальна сума збору - 120 тис. грн.  
Перелік необхідного обладнання:
1. Шведська стінка Ладас Універсал2. Фітнес станція InterAtletika Оптима (ST-005)3. Орбітрек InterFit ES 4.14. Фітнес тренажер Атлет портативний (7573)5. Реабілітаційний тренажер Бубновського6. Еспандер Бубновського (2 комплекти)
🔸 Як Ви можете допомогти?

1 Візьміть участь у зборі коштів.
За посиланням https://novyisvitodessa.org/projects/health-for-heroes
перейдіть на сторінку проекту на нашому сайті і зробіть внесок.

2 При наявності необхідного тренажера ви можете передати його нашим військовим.
Для цього зв'яжіться з нами зручним для вас способом
+38050 055 05 40
E-mail: moc.liamg%40tivsiyvon.dnof

Долучайтеся! Кожен внесок важливий!

  • Потрібно зібрати120 000 грн.

  • Зібрано78 000 грн.

  • Залишилось зібрати42 000 грн.