Реабілітація військових та ветеранів

Благодійний Фонд «Новий Світ Одеса» у партнерстві з декількома реабілітаційними центрами у різних містах України, розпочинає програму допомоги військовослужбовцям та ветеранам з реабілітацією.

Illustration

Чому це важливо

Подивіться в очі військового, який, захищаючи нашу країну, був тяжко поранений, втратив кінцівку, отримав інвалідність! В очах цих людей крім болю та гордості, ви побачите неймовірне бажання повернутися до повноцінного життя!

Для військових та ветеранів, які потребують допомоги, реабілітація – це можливість повернутися додому, до родин, до улюбленої роботи або здобути нові навички, що дадуть можливість бути повноцінним членом суспільства, не «випадати» з ритму життя.

Проблематика питання

Після вторгнення росії,

 питання реабілітації військових та ветеранів після поранень стоїть гостро як ніколи. 

Державна система

охорони здоров’я намагається робити максимум можливого, але кожен з нас розуміє, фокусом уваги є передова, екстрена допомога, головне завдання – наша Перемога! 

Реальність така, що

питання з реабілітацією військових та ветеранів потребує посильної участі кожного з нас!

Illustration

Благодійний Фонд «Новий Світ Одеса»

у партнерстві з декількома реабілітаційними центрами у різних містах України, наш фонд розпочинає програму допомоги військовослужбовцям та ветеранам з реабілітацією.

Програма направлена на комплексну фізичну та психологічну реабілітацію наших захисників з індивідуальним підходом спеціалістів, відповідно до потреб.

Перший етап - фізична реабілітація, відновлення здоров’я хлопців та дівчат.

Другий етап - допомога у соціальній реінтеграції, за потреби навчання та здобуття кваліфікації в професіях, що можуть знадобитися в разі втрати працездатності за попереднім фахом.

Ми розуміємо, що мета амбітна, але поступово, разом із Вашою підтримкою, зможемо допомогти нашим військовим, що віддають своє здоров’я за наше мирне життя, за нашу свободу!


Image placeholder
Image placeholder

Бажаєте зробити свій внесок?

БФ «Новий Світ Одеса» закликає підтримати Програму «Реабілітація військових та ветеранів». Ми будемо раді розповідати більше про програму та її результати, що обов’язково будуть, адже українці незламні і завжди підтримують одне одного!!!

Партнери програми

Illustration

Veteran Hub Odesa

Illustration

BODROCLINIC

Illustration

BeetRoot Academy

Illustration

ПростоПереїзд

Illustration

SADKO


Виникли запитання?

+38 (0482) 34 92 90

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.

Хочете допомогти?

+380 97 654 01 23

Thank you!

We will contact you shortly

Can't send form.

Please try again later.