Лікарі потребують нашої допомоги!

Збір коштів на цифровий рентгенівський комплекс для Вороновицької амбулаторії.

Illustration

Збір коштів на цифровий рентгенівський комплекс
для Вороновицької амбулаторії.

Лікарі потребують нашої допомоги!
З моменту свого заснування діяльність БФ "Новий Світ Одеса" була спрямована на допомогу медичним установам та лікарям. Під час війни цей напрямок залишається актуальним, така допомога стала ще більш значущою і важливою! 
Наразі нашої з вами спільної допомоги дуже просить Вороновицька амбулаторія Вінницької області, яка надала запит на гуманітарну допомогу – Цифровий рентгенівський комплекс , що дуже необхідний на заміну давно відпрацювавшому своє, застарілому апарату, що вже ніяк не дозволяє якісно, швидко та в необхідному об’ємі надавати допомогу ні жителям громади, ні потерпілим від російської агресії.
Погляньте лише на це жахіття…

Амбулаторія обслуговує територіальну громаду, яка нараховує близько 17000 населення, включно із 4-ма амбулаторіями, 7-ма школами, 7-ма дитячими садочками! Даний рентген апарат є конче необхідним, адже віддаленість деяких сіл до міста сягає понад 70 км, в селах проживають люди похилого віку, які потребують постійного медичного нагляду! Громада обслуговує 21 село і 1 хутір, де працюють 8 сімейних лікарів!Вся територія області, як і багато по країні, піддається агресивним діям ворога та потерпає від невпинних ракетних ударів. Незважаючи на це, медична служба подовжує функціонувати та надавати необхідну допомогу. 
Враховуючи високу частоту військових травм опорно-рухового апарату, що вимагають негайної візуалізації та прийняття швидких рішень, пацієнти і лікарі, чиїми руками рятуються життя, потребують нашої підтримки та допомоги. Наразі, лікарі працюють на своєму досвіді та межі можливостей. Сучасне обладнання дуже полегшить щоденну роботу та прискорить надання допомоги.
Цифровий рентгенівський комплекс Calypso F (MTObs) з бездротовим плоскопанельним детектором 35х43 см, робочою станцією для отримання, зберігання та обробки цифрових рентгенівських зображень та, за можливості , супутнє обладнання рентгенівського кабінету - для виконання рентген-обстежень цивільного населення та постраждалих від військової агресії. Надану гуманітарну допомогу буде використано за цільовим призначенням- для надання екстреної діагностики постраждалим від вогнепальних поранень, мінно-вибухових травм, а також для діагностики ступеню ураження легеневої тканини при ковід-пневмонії та інших патологічних станах, при яких виконання рентген-обстежень є першочерговим і незамінним. 

Вартість нового обладнання в Україні складає 6 200 000грн (165 000USD)Друзі, розпочинаємо компанію зі збору коштів для допомоги Вороновицькій амбулаторії та дуже сподіваємося на Вашу активну підтримку ініціативи!
Долучайтеся!! Кожен внесок важливий!!

  • Потрібно зібрати6 200 000 грн.