Збір коштів на Витратні матеріали для газового аналізатору в ООДКЛ

Illustration

Витратні матеріали для газового аналізатору в Одеську обласну дитячу лікарню

Щодня в реанімацію надходять зовсім маленькі пацієнти з абсолютно не дитячими хворобами. Вікова категорія маленьких пацієнтів починається від найбільш крихітних і беззахисних – новонароджених малюків – і закінчується майже повнолітніми підлітками. Дітки надходять із різними патологіями. Часто у маленьких пацієнтів є тільки набір симптомів, і лікарям необхідно встановити точний діагноз з подальшим курсом лікування.
Безумовно, важливим етапом в правильному лікуванні є лабораторні дослідження, які і дозволяють встановити точний діагноз. Для проведення подібних досліджень потрібно не тільки дороге устаткування, але і витратні матеріали, які, на жаль, відсутні в клінічній лабораторії Одеської обласної дитячої лікарні.

На сьогодні повноцінна робота реанімації новонароджених, загальної реанімації та реанімації кардіохірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні прямо залежить від наявності блоку реагентів EasyStat. Цей блок використовується для виконання дослідження кислотно-лужної рівноваги крові, а також газового складу крові. Особливо актуальний для пацієнтів, яким виконується штучна вентиляція легенів, а також для пацієнтів з порушенням мікроциркуляції. За допомогою тільки цього блоку реагентів можна виконати близько 90 аналізів упродовж 30 днів, після чого цей блок реагентів потрібно замінити. Отже, місяць за місяцем... 

Також невід’ємною частиною у роботі газового аналізатору є постійна діагностика і своєчасна заміна електродів. Саме вони виконують зчитування і перетворюють потрібні показники крові у цифрові дані - ці дослідження проводяться лише декілька секунд, що вкрай важливо у момент обстеження пацієнта, встановлення діагнозу з подальшим призначенням курсу лікування, а також при виконанні оперативних втручань.

На жаль, поставки реагентів і електродів для газового аналізатору проводяться вкрай нерегулярно, і закупівля малого запасу цих матеріалів забезпечить безперебійну роботу дитячих реанімацій лікарні на 3 місяці і врятує не один десяток маленьких життів!

Для закупівлі необхідно:

- блок реагентів EasyStat – 6 шт.,
- електрод референсний – 1 шт.,
- електрод РН – 1 шт.,
- електрод К+ - 1 шт.
- електрод Nа+ - 1 шт.
- електрод РО2 – 1 шт.
- електрод РСО2 – 1 шт.
- очищувач зонда – 1 шт.

Шанс на здорове і повноцінне життя маленьких одеситів у Ваших руках!

Давайте врятуємо їх разом!

  • Зібрано58 362,00 грн.

  • Залишилось зібрати104 770,00 грн.

  • Потрібно зібрати
    163 560,20 грн.