Збір коштів на Витратні матеріали для газового аналізатору

Illustration

Витратні матеріали для газового аналізатору в дитячу лікарню

Щодня в реанімацію надходять зовсім маленькі пацієнти з абсолютно не дитячими хворобами. Вікова категорія маленьких пацієнтів починається від найбільш крихітних і беззахисних – новонароджених малюків – і закінчується майже повнолітніми підлітками. Дітки надходять із різними патологіями. Часто у маленьких пацієнтів є тільки набір симптомів, і лікарям необхідно встановити точний діагноз з подальшим курсом лікування.
Безумовно, важливим етапом в правильному лікуванні є лабораторні дослідження, які і дозволяють встановити точний діагноз. Для проведення подібних досліджень потрібно не тільки дороге устаткування, але і витратні матеріали.
На сьогодні повноцінна робота реанімації новонароджених, загальної реанімації та реанімації кардіохірургії залежить від наявності блоку реагентів EasyStat. Цей блок використовується для виконання дослідження кислотно-лужної рівноваги крові, а також газового складу крові. Особливо актуальний для пацієнтів, яким виконується штучна вентиляція легенів, а також для пацієнтів з порушенням мікроциркуляції. За допомогою тільки цього блоку реагентів можна виконати близько 90 аналізів упродовж 30 днів, після чого цей блок реагентів потрібно замінити. Отже, місяць за місяцем... 
Також невід’ємною частиною у роботі газового аналізатору є постійна діагностика і своєчасна заміна електродів. Саме вони виконують зчитування і перетворюють потрібні показники крові у цифрові дані - ці дослідження проводяться лише декілька секунд, що вкрай важливо у момент обстеження пацієнта, встановлення діагнозу з подальшим призначенням курсу лікування, а також при виконанні оперативних втручань.
На жаль, поставки реагентів і електродів для газового аналізатору проводяться вкрай нерегулярно, і закупівля малого запасу цих матеріалів забезпечить безперебійну роботу дитячих реанімацій лікарні на 3 місяці і врятує не один десяток маленьких життів!

Для закупівлі необхідно:

- блок реагентів EasyStat – 6 шт.,
- електрод референсний – 1 шт.,
- електрод РН – 1 шт.,
- електрод К+ - 1 шт.
- електрод Nа+ - 1 шт.
- електрод РО2 – 1 шт.
- електрод РСО2 – 1 шт.
- очищувач зонда – 1 шт.

Шанс на здорове і повноцінне життя маленьких одеситів у Ваших руках!

Давайте врятуємо їх разом!

  • Зібрано58 362,00 грн.

  • Залишилось зібрати104 770,00 грн.

  • Потрібно зібрати
    163 560,20 грн.