"Знизити дитячу смертність можливо"проект завершено

Heading photo

Сума збору – 94 750,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

Знизити дитячу смертність можливо

Збір на Витратні матеріали для клінічної лабораторії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Витратні матеріали для клінічної лабораторії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Щодня в реанімацію надходять зовсім маленькі пацієнти з абсолютно не дитячими хворобами. Вікова категорія маленьких пацієнтів починається від найбільш крихітних і беззахисних – новонароджених малюків – і закінчується майже повнолітніми підлітками. Дітки надходять із різними патологіями. Часто у маленьких пацієнтів є тільки набір симптомів, і лікарям необхідно встановити точний діагноз з подальшим курсом лікування.
Безумовно, важливим етапом в правильному лікуванні є лабораторні дослідження, які і дозволяють встановити точний діагноз. Для проведення подібних досліджень потрібно не тільки дороге устаткування, але і витратні матеріали, які, на жаль, відсутні в клінічній лабораторії Одеської обласної дитячої лікарні.
На сьогодні повноцінна робота реанімації новонароджених, загальної реанімації та реанімації кардіохірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні прямо залежить від наявності блоку реагентів EasyStat. Цей блок використовується для виконання дослідження кислотно-лужної рівноваги крові, а також газового складу крові. Особливо актуальний для пацієнтів, яким виконується штучна вентиляція легенів, а також для пацієнтів з порушенням мікроциркуляції. За допомогою тільки цього блоку реагентів можна виконати близько 90 аналізів упродовж 30 днів, після чого цей блок реагентів потрібно замінити. Отже, місяць за місяцем... 

В кінці травня під час установки блоку реагентів було виявлено технічні несправності в газовому аналізаторі крові, що слугувало проведенню подальшої діагностики. Зрештою, потрібно було замінити дві деталі в обладнанні: електрод РО2 і очищувач зонду. Цей поточний ремонт став серйозним випробуванням для співробітників клінічної лабораторії, тому компанія-постачальник надала лікарні ці деталі, але найближчим часом їх треба оплатити.

А ось реанімації кардіохірургії недостатньо мати команду кардіохірургів із чарівними руками. Їм життєво необхідний "чарівний розчин", який використовується при виконанні оперативних втручань на зупиненому серці – "Кустадіол" (кардіоплегічний розчин). Цей препарат рятує дитяче сердечко у період зупинки кровообігу. Під час операції функцію роботи сердечка виконує апарат штучного кровообігу. У цей період м'язи серця не отримують поживних речовин і кисню, що поставляються кров'ю. Для того, щоб клітини серця не відчували дефіцит поживних речовин, перед зупинкою кровообігу проводиться прокачування розчином "Кустадіола". Розчин насичує клітини поживними речовинами і дає можливість на якийсь період припинити кровообіг без значимого збитку для тканин серця. Відсутність чудодійного розчину призводить до високих ризиків незворотного пошкодження тканин серця дитини, а згодом й до більш плачевних результатів.

Звичайно ж, поставки реагентів і розчину для операції проводяться вкрай нерегулярно, і закупівля малого запасу цих матеріалів забезпечить безперебійну роботу дитячих реанімацій лікарні на 3 місяці і врятує не один десяток маленьких життів!

Для закупівлі необхідно:
- блок реагентів EasyStat – 3 шт.,
- "Кустадіол" (кардіоплегічний розчин) – 12 флаконів,
- електрод РО2 – 1 шт.,
- очищувач зонда – 1 шт.

Шанс на здорове і повноцінне життя маленьких одеситів у Ваших руках! Давайте врятуємо їх разом! 

СУМА ЗБОРУ – 94 750,00 грн.