"Нехай б'ється маленьке серце"проект завершено

Heading photo

Сума збору – 24 000,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

Нехай б'ється маленьке серце

Мета нашого проєкту – придбати один флакон "Сімдаксу", який дозволить лікарям Одеської обласної дитячої клінічної лікарні не програти у боротьбі за дитячі життя!

Медикаменти для пацієнтів відділення серцево-судинної хірургії Одеської обласної дитячої лікарні

Здоров'я – це найцінніше, що у нас є! Його не можна купити, виграти у лотерею або обміняти в комісіонці. Сьогодні ми хочемо розповісти про невелику кількість дітей, які ледь вперше поглянувши на маму, потрапляють на операційний стіл прямо з пологового будинку. І тоді кардіохірурги, як справжні воїни, борються за маленьке життя. І цей порятунок залежить не тільки від майстерності і професіоналізму лікарів, а й від наявності рідкісних і життєво необхідних медичних препаратів, якими держава, на жаль, забезпечує недостатньо.
Для проведення складних кардіохірургічних (відкритих або ендоваскулярних) операцій з важкими (критичними) аномаліями розвитку систем органів потрібен препарат "Левосімендан" ("Сімдакс"). Часто його порівнюють/ називають "еліксиром суперсили", адже він змушує серце скорочуватися, коли дана функція порушена і підвищує ефективність його роботи. Препарат має унікальну властивість – виконання більшого обсягу роботи серця без збільшення часу на відпочинок серцевого м'яза, простими словами: ККД роботи серця збільшується у рази, а час на відпочинок робочого м'язу залишається колишнім.

"Сімдакс" – ексклюзивний, важкодоступний препарат і життєво необхідний у випадках, коли серце дитини сильно змінене, ослаблене унаслідок аномалій розвитку. Його наявність в арсеналі запасів медичних препаратів обов'язкова! Адже вчасно введений медикамент дозволить значно збільшити шанси на перемогу, інакше у боротьбі з хворобою можна програти...

Мета нашого проєкту – придбати один флакон "Сімдаксу", який дозволить лікарям Одеської обласної дитячої клінічної лікарні не програти у боротьбі за дитячі життя!

Ваша маленька підтримка – це внесок у життя дітей з усього Південного регіону України!
СУМА ЗБОРУ – 24 000,00 грн.