Тренажер ПЗРК "Ігла" для ППО

Illustration

"Наша безпека потребує дій: підтримай проект по збору коштів на тренувальний комплекс ПЗРК "Ігла" для бійців ППО»

Наш благодійний фонд розпочинає збір коштів на придбання тренажера переносного зенітно-ракетного комплексу відомого як "Ігла", за запитом однієї з військових частин ППО Одеського гарнізону.
Відтак запрошуємо приєднатися до збору та зробити свій внесок у підготовку військових.
Це вкрай важливо! З урахуванням ракетних ударів та диверсійно-розвідувальних операцій зі сторони ворога, Південний регіон постійно зіштовхується зі змінами в питаннях безпекової ситуації в повітрі. З урахуванням цього наші солдати, котрі стоять на варті спокою кожного мешканця Одеси та інших міст Півдня країни, повинні бути оснащені найкращими засобами підготовки для захисту нашого неба.
Тренажер ПЗРК "Ігла" - це передова технологічна розробка київського науково-виробничого підприємства «Енергія 2000» компонентами якого є: імітатори наземного блоку живлення, пускового механізму та пускової труби, а також захисний шолом з VR гарнітурою, котра діє за принципом доповненої реальності. Все це в комплексі дозволяє солдатам тренуватися у безпечному та контрольованому середовищі та покращить їхні навички та готовність керувати реальним ПЗРК, що підвищить їхню боєздатність.

Illustration

За допомогою цієї системи боєць чує та бачить віртуальну ціль, тримає у руках ПЗРК і готує його до пуску, наводить на ціль і знищує умовного супротивника. Дані умови максимально наближені до бойових, за однієї відмінності: упродовж дня одна людина може зробити десятки тренувальних пусків, не витрачаючи боєкомплекту, а за декілька днів — відпрацювати всі навички до автоматизму з можливістю моделювання різних сценаріїв бойових дій та проводити навчання за різних погодних умов, що підготує їх до реагування на реальні ситуації.

Illustration

З урахуванням фактичної вартості одного бойового комплексу, що становить порядка 80 000 доларів, та собівартості разового засуску еквівалентному не одному десятку тисяч доларів, цей тренажер є беззаперечно критично важливою інвестицією що забезпечить значну економію потенційно придатних до використання боєприпасів та одиниць даного ПЗРК. 
Як результат придбання даного комплексу допоможе досягти як більш високого рівня професійної готовності бійців виконувати ураження бойових цілей, так і забезпечить можливість цільового використання існуючих одиниць зброї, що позитивно відобразиться на динаміці забезпечення озброєнням військових частин нашого регіону. 
Долучайтесь до збору!

  • Потрібно зібрати1 600 000 грн.

  • Зібрано10 600 грн.