"Світло - недозволена розкіш"проект завершено

Heading photo

Сума збору – 32 925,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

Світло - недозволена розкіш

Вироби медичного призначення: комплектуючі до налобного освітлювача для проведення оперативних втручань на відкритому серці дитини
(відділення кардіохірургії Одеської обласної дитячої лікарні)

Вироби медичного призначення: комплектуючі до налобного освітлювача для проведення оперативних втручань на відкритому серці дитини(відділення кардіохірургії Одеської обласної дитячої лікарні)

Відділення серцево-судинної хірургії (ССХ) Одеської обласної дитячої клінічної лікарні гостро потребує нашої з Вами допомоги. Нещодавно іншим фондом був закритий тривалий збір коштів на закупівлю налобного освітлювача та інших життєво важливих товарів медичного призначення. Але час не стоїть на місці, і ми всі живемо у світі, де ціни звикли рости, а не падати … Так і сталося…
Для проведення будь-якої операції потрібне правильне і якісне освітлення, яке дозволяє лікарю здійснювати точні і вірні рухи, а особливо коли це операція на беззахисному дитячому сердечку.

Для наявності у відділенні ССХ повного комплекту додаткового освітлення необхідно придбати наступні позиції:
- шолом для кріплення (1 шт.);
- набір акумуляторів (1 шт.);
- зарядний пристрій (1 шт.).

Освітлювач (придбаний іншим фондом) кріпиться на шолом лікаря і дозволяє постійно висвітлювати локацію, у якій працює хірург, незалежно від зміни положення пацієнта або хірурга. Дані інструменти забезпечують точність проведення хірургічних процедур і безпеку маленьких пацієнтів під час операції.

«Рятувальники дитячих сердець» будуть вдячні за Вашу підтримку дітям з вродженими патологіями. У Ваших силах врятувати крихітні життя прямо зараз!

СУМА ЗБОРУ – 32 925,00 грн.