"Захистимо дітей від болю!"проект завершено

Heading photo

Сума збору – 55 669,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

Захистимо дітей від болю!

Витратні матеріали для палат інтенсивної терапії відділення кардіохірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Витратні матеріали для палат інтенсивної терапії відділення кардіохірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Боротьба за дитяче життя – це щоденне завдання лікарів Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, яка вимагає багато ресурсів: високий рівень професіоналізму, великий досвід, наявність сучасного обладнання, медикаментів тощо.
Застосування високоякісних препаратів та засобів медичного використання є одним з головних критеріїв швидкого одужання пацієнта. Важливо розуміти, що будь-яка маніпуляція повинна бути строго обґрунтована і якщо її можна замінити на менш травматичну і менш хворобливу, то це потрібно зробити обов'язково. На практиці ми часто стикаємося з тим, що використання малотравматичних засобів або інших високоспеціалізованих медичних товарів значно збільшують суму лікування, а обмежене фінансування лікарні не здатне його покрити, і ситуація перекладається на плечі батьків. У такі моменти дуже складно переконати близьких, що ціна медичних товарів справді впливає на якість. Одним із яскравих прикладів є катетери компанії Bbraun Certofix для катетеризації центральних вен у дитини. Катетер має від однієї до п'яти окремих ліній (трубочок), через які вводять різні препарати, що запобігає змішуванню їх між собою, а пункція (прокол) судини виконується тільки один раз.

Подібний катетер забезпечує тільки один доступ і здатний замінити від двох до п'яти (і навіть більше) дешевих аналогів, що робить цю маніпуляцію мінімально травматичною і більш безпечною для пацієнта, особливо якщо це новонароджені діти.

Цей проєкт спрямований на поліпшення якості надання допомоги дітям Одеського регіону з вродженими аномаліями розвитку, які потрапляють у палату інтенсивної терапії після складних операцій на серці. Придбання піврічного запасу катетерів знизить травматизм при установці катетерів маленьким пацієнтам та забезпечить їх безпеку під час маніпуляцій.

Допомагай допомагати разом із нами!

СУМА ЗБОРУ – 55 669,00 грн.