"На сторожі дитячого здоров'я"проект завершено

Heading photo

Сума збору – 51 005,00 грн.Статус проекта – ВИКОНАНО

На сторожі дитячого здоров'я

Витратні матеріали та проведення сервісного обслуговування медичного обладнання
у відділенні серцево-судинної хірургії клінічної Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

Витратні матеріали та проведення сервісного обслуговування медичного обладнання у відділенні серцево-судинної хірургії клінічної Одеської обласної дитячої клінічної лікарні

У суєті сірих буднів ми не замислюємося про те, що навіть найсучасніший і супер технологічний гаджет, транспортний засіб може бути абсолютно безглуздим, якщо його не заряджати, не заправляти, не обслуговувати тощо. Цей принцип буття можна віднести до будь-якої сфері діяльності, і медична не буде винятком.
У відділенні кардіохірургії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні знаходиться багато дорогого устаткування, яке безпосередньо залежить від наявності витратних матеріалів. Також варто пам'ятати, що для правильної і точної роботи апаратів потрібно регулярне їх обслуговування, а саме: калібрування, проведення діагностики, поточних ремонтів – все це забезпечує належний рівень безпеки пацієнта під час маніпуляцій.
За статистикою, у відділенні серцево-судинної хірургії проходять обстеження і лікування близько 200 дітей щорічно, 120-140 з них отримують оперативну допомогу у вигляді операції на серці з використанням апарату штучного кровообігу або ангіографічної установки. У всіх цих випадках використовуються шприцеві насоси в обов'язковому порядку.
Шприцеві насоси – автоматизовані сучасні крапельниці, за допомогою яких виконується введення препаратів з високою точністю, починаючи від новонароджених (вагою менше 1 кг) і закінчуючи повнолітніми підлітками на всіх етапах лікування.
З огляду на вищесказане, відділенню кардіохірургії для безперебійної роботи необхідно допомогти відремонтувати кілька насосів, а також закупити квартальний запас витратних матеріалів у вигляді шприців та інфузійних ліній. Все це дозволить якісно і безпечно надавати допомогу діткам з вродженими вадами серця.
Підтримайте дитячу кардіохірургію і передайте частинку свого тепла тим, хто цього потребує!